‘Entel Köy Efe Köy’e Karşı’ 2011 film


1157

‘Entel Köy Efe Köy’e Karşı’ kasımda
‘Entel Köy Efe Köy’e Karşı’ 2011 film Yüksel Aksu’nun yönetmenliğini yaptığı ikinci sinema filmi Entel Köy Efe Köy’e Karşı kasım ayında vizyonda olacak. Filmin yapımcı firması Galata Film Entel Köy Efe Köy’e Karşı adlı projelerinin Tiglon tarafından sinemalara dağıtılacağını açıkladı. Yurt içinde sinemalara Türk ve yabancı film dağıtımı gerçekleştiren Tiglon Yüksel Aksu’nun yeni sinema filmini 25 Kasım 2011′de izleyiciyle buluşturacak. Bir çok ünlü sanatçının rol aldığı filmin setine Alman Yeşiller Partisi’nden Claudia Roth da gelmiş ve projede konuk oyuncu olarak yer almıştı.

“Entel Köy Efe Köy’e Karşı”, bir grup ekolojik aktivistin, mütevazi bir Ege köyüne yerleşerek, orada kurulması gündemde olan termik santrali engelleme çabalarının neticesinde, yaşamaya başladıkları yerin sakinleri olan, köylüler ile aralarında geçen komik ve çarpıcı olayların öyküsü.

Filmin çekimlerine başlandığından bu yana ismi de bir çok kez değişti. Entel Köy, Entel Köy-Efe Köy, Entel Köy Tepe Köy gibi isimleri alan yapımın kesinleşen adı Entel Köy Efe Köy’e Karşı oldu.

 


‘Entel Köy Efe Köy’e Karşı’ 2011 film ile Benzer Yazılar:

28 Temmuz 2011 Saat : 1:42

‘Entel Köy Efe Köy’e Karşı’ 2011 film Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Muhabbet Son Yazılar FriendFeed160"> 160" quality="high" wmode="transparent" width="300" height="1000" name="benim flashım" align="" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">

Bağlantılar

  • Bayan Arkadaş Bayan Arkadaş, Kız arkadaş, Bayan Partner
  • Bayan Partner Bayan Arkadaş, Kız arkadaş, Bayan Partner
  • Muhabbet muhabbet, muhabbet et, muhabbet odaları
  • Muhabbet muhabbet, muhabbet et, muhabbet odaları
  • Oturum Ac
  • Sohbet sohbet, sohbet et, muhabbet, sohbet odaları
  • Sohbet sohbet, sohbet et, sohbete, sohbet odaları

sayac

Son Yorumlar

Radyo Radyo Dinle